Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

Adres: Konak Mahallesi Belediye Meydanı 09200 Söke-Aydın
TEL: 0 (256) 518 23 11
FAX: 0 (256) 518 20 93

info@soke.bel.tr / sokebelediyesibasin@hotmail.com / basin@soke.bel.tr

 DAHİLİ NUMARALAR 

Süleyman TOYRAN

BELEDİYE BAŞKANI

101-102-103-104

Fahri SİVRİOĞLU

BELEDİYE BŞK.YRD.

105

Ahmet KARAKAŞ

BELEDİYE BŞK.YRD.

107

A.Hulki GARİP

BELEDİYE BŞK.YRD.

301

Mine AŞÇI

BELEDİYE BŞK.YRD.

405

Süleyman ÇAKMAK

GENEL KOORDİNATÖR

300

Muzaffer CEYLAN

Eylem KÖPRÜALAN ÇALDIRAN  

TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ ve İNOVASYON

350

Şirin BİNİCİ

SEKRETERLİK

100-109

5181084 - 5184009

Melek SUKAYAR

Özge KOLÇAK

SANTRAL

0-106

5182311-12

5184807-08-09

 

Mehmet Ünsal BAKAR

ARGE ve KOORDİNASYON MERKEZİ

260

 

Ali SARAYKÖYLÜ

BASIN

DANIŞMANLARI

149

Cevdet ÜZÜM

 

148

Levent TUNCER

Tayfun SİVRİ

 

282

 

Derya BAYRAKTAR

BİLGİ İŞLEM MERKEZİ

169

Özge Gül ÇETİNKAYA

 

167

Mustafa DEDEOĞLU

 

168

Ahmet ÜRKMEZ

Ali ŞUATAMAN

 

165

 

 

Velittin TEKELİ

DESTEK HİZMETLERİ MÜD.

212

 

Duran ÇELİK

 

212

 

Ahmet EVİN

Özlem YAŞAR

 

193

 

Emel ÖZCAN

 

194

 

Ergül BALLI

 

195

 

Didem CANDAL

 

255

 

Cem ALPAY

 

256

 

Sibel KURT

EMLAK ve İSTİMLAK MÜD.

140

Mehmet KARIŞMAZ

Şef

141

Melek ÖZDEMİRBAŞ

Meltem GÜMÜŞ

Aysel ALTUNYAY

Beyan,Vergi

151

Nursel KAYMAZ

 Hikmet ATİLA

 

152

İsmail BOZKURT

Emine ÖZKAN

 

155

Abdullah ESENER

Muafiyet İşlemleri

181

Yaşar YILDIZ

Erol OSKAY

Katı Atık,İlan Reklam,ÇTV

154

Ramazan ÖZKAYA

 

153

Süleyman ALAÇAMLI

Murat SITACI

 

Katı Atık Ekibi Dağıtım

187

Adem GÜMÜŞSU

Halil Murat GÜRBÜZEROL

Yazışma

183

 

İhale,Kamulaştırma,Kiralama,

Satış,Ecrimisil,İşgaliye

 

İbrahim ÖMERÜLFARUKOĞLU

Birsen ÖZÇELİK

 

185

Saime PINAR

Meral ŞİMŞEK

 

142

Murat MUSLU

Muazzez CANBAZOĞLU

 

143    

           

 

Mine EVEN

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

405

Arzu ALTINÖZ

İhale,Yol,Bakım Birimi

177

Raci BOZKAYA

 

178

Erkan BOZAN

 

176

Yılmaz AVCI

 

179

Taner ÇALIŞKAN

Habil ÇINAR

 

191

Dilek SEZGİN

Park ve Bahçe Hizmetleri

197

Burçin ALDAN

Proje Birimi

197

Z. Seda SERT

 

406

Orkun YARAR

 

406

Serkan CÖMERTOĞLU

 

404

İsmihan CAN

Kentsel Yenileme Birimi

304

Cansu ÖZEL

Nagehan DÖNÜMCÜ

 

303

Sibel KARGI

Fatma KIRAN

 

305

Safiye SERT TER

Yazışma , Evrak Takibi

175

Fulya ÇAĞLIYAN

 

176

Esin AVADOS

 

306

 

Ürün IŞIK

HİZMET MASASI

400

Dilek UYĞUN GÜRLER

 

401-402

 

Hülya DEMİRCİ

BEYAZ MASA

501

Ayşe CANDAL PAMUK

 

502

Birsen GÜL

 

503

 

 

Adviye ÇETİN

Utku Devrim Barış ASLAN

HUKUK HİZMETLERİ

166

O.Garip SAZCI

Mehmet KİRAZOĞLU

Emine YALÇIN

İcra Memurluğu

188

 

Müge BAYRAK

İMAR ve ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ

170

Elif GÖKÇALI

Harita Planlama Birimi

171

Oya OKURSOY

Şehir Planlama Birimi

173

Mehmet ÜNER

 

180

Rüştü ARUNTAŞ

 

174

Nilüfer KANSU

 

248

Yavuz ÖZKAN

 

249

Bahtiyar SÖYLER

 

250

Çeşminaz GÜL

 

172

 

 

 

Ufuk Sezgin SUKAYAR

 

Tarihsel Çevre Birimi

201

Uygar EZEL

 

203

Buket ERÖZ

 

207

Mehmet AKMAN

Yapı İzin ve Denetim Birimi

210

Ali SAVRAN

 

205

Bahadır ÖZDEN

 

216

Alper AYDIN

 

202

Elvan ÇOLAK

 

206

Mehmet Emin SÖNEN

 

208

Ömer TAMAY

 

213

Çağlar AŞKIN

 

200

Serkan ABACI

Yapılaşma Birimi

209

Gizem BATMAZ

 

218

Doğan İKTO

 

219

Burçin YAZGAN

Ayşe ÇAKMAK

Evrak Kayıt ve Takibi

211

Murat AYDEMİR

 

204

Mustafa EVKURAN

Arşiv Sorumlusu

217

Salman KARA

Mehmet TAŞDELEN

Numarataj Servisi

227

 

Rahmiye SEVİNÇ

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ

160

Ali ÖZYAMAN

 

161

Tugay KIZILGEÇİT

 

162

Zarife DALKIRAN

 

163

Birsen TEPE

 

164

 

Ahmet ADALI

İŞLETME MÜDÜRLÜ

 

Sevgin DOĞAN

 

182

Mahmut EROL

Sabri AĞIR

 

186

 

Neriman ARSLAN

 

KÜLTÜR ve SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ

330

Nimet İNCEDAL

Semt Evleri Koordinatörü

 

Zeynep İLTÜZER

Gülşah YAVAŞ

 

198

Ahmet ARAT

Muhammer YILDIZ

 

199

Necati MALDAR

 

333

 

 

Hüseyin BATİR

MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

120

Sevda FELEK

Muhasebe Servisi

121

Zeynep ÇETİN

 

122

Mehmet DİKEN

 

123

Birsen OKUROĞLU

İhsan YANIK

 

125

Eren AKMAZLAR

Hakan ULUÇAY

 

126

Mustafa TEMELLİ

 

127

Yeliz PULAT

Yazışma

124

İsmet DUMAN

 

147

Kader Örsan VURKIR

Tahakkuk Servisi

144

Erhan DOĞRU

 

159

Aykut ARCAN

Tahsilat Servisi

145

Mehmet TURGUT

 

144

Sadık YÖNTEM

 

146

Sefer ÇALIŞKAN

 

 

Fatih ÖZDEMİR

Vezne

156

Muhammed ÇELİK

Mehmet KARAKAŞ

 

157

Mehmet ÖZKAN

Durmuş SARI

Rafet Hacı AHMETOĞLU

Mehmet MERSİN

Yusuf TUNA

Dış Pazar Tahsilat

 

Fevzi ŞENGÜL

Engin ÇAYCI

Düzgün PULATLI

Ali Rauf ZİNGAL

Tebligat,Ödeme  Emri

388

Seyhun SARIKAYA

Ölçü Ayar Memurluğu

388

 

 

T.Barış DEĞER

SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

192

Sevim HOŞKÜR AVCI

 

214

Engin KARABIYIK

 

215

Selin SÜRER

 

196

Arif EYİOL

Mertcan CANBAZ

Zeki YEŞİL

İlaçlama Birimi

190

 

 

Ülkü TEKELİ

YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

220

Engin ÖZSÜMER

 

221

Şebnem EKİCİ

Sülün KARABAŞ

 

222

Gözde PEK

Sibel ERENLER

 

223

Nihan ATMACA

Gamze BÖBER

Evrak Kayıt Bürosu

225

 

İbrahim İŞLEK

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ

110

Adem YILMAZ

Osman DOĞU

 Zabıta Nöbet Masası

112 - 114

 

Üzeyir KORKMAZ

Zabıta Komiser

115

Muğdat AYDEMİR

 

116

Mehmet Ali ARGIN

Orhan Barut

Pazar Yeri Sorumlusu

119

Ahmet TELLİ

Zabıta Ruhsat Servisi

111

Tanyıl HARPUT

 

117

Kenan TURAN

 

118

Serkan YILMAZ

Serkan GÖZCÜ

Görkem KİBAR

Emrah DEĞİRMENCİ

Rasim  ÇETİN

Hüseyin ÜZÜM

Metin TAŞTEKİN

Emine OTURGAN

Güvenlik

285

 

Arşiv

 

130

Çay Ocağı

 

280

 

Sezgin GÜMÜŞ

Metin AKDAĞ

Arif FİDAN

 

352

 

Meclis Salonu

 

288

 

BAŞKANLIK

FAKS NO

5182093

MALİ HİZMETLER MÜD.

FAKS NO

5122240

DESTEK HİZMETLERİ

FAKS NO

5120496

ETÜT PROJE MÜD.

FAKS NO

5182034

 

 

 

 

 

 

 

 

ALO KOLZA (ATIK YAĞ TOPLAMA HATTI)

 

4443019

Arif EYİOL

Mertcan CANBAZ

Zeki YEŞİL

 

ALO İLAÇLAMA HATTI

5132468

 

   

 

SÖKE BEL. DÜĞÜN VE ÇOK AMAÇLI TOP. SLN.

 

5120273

Emin CENGİZ

 

 

SOSYAL İŞLER MÜD.

 

EVLENDİRME MEMURLUĞU

05492680909(2011)

 

5120273

 

Nimet İNCEDAL

Merve ECE

Hilmi BEZİRGAN

Zeynep İLTÜZER

 

NUH BEY KONAĞI SEMT EVİ

05389411288 (1288)

5182314

 

Ulvi SARAYKÖYLÜ

Osman AYDOĞAN

Zeynep YILDIZ

 

BEDESTEN İNTERNET KURS VE SERGİ EVİ

5125516

Birsen GÜL

Tolga ÖZBAŞ

 

SÖKEBEY SEMT EVİ

05309536661 (6661)

5127767

 

RECEP YAZICIOĞLU KLT.M.

 

5182813

 

 

 

SÖK-BEL. SOSYAL TESİSLERİ

5125522

 

   

 SANTRAL GÖREVLİSİ MELEK SUKAYAR

Önceki sayfaya gitmek için tıklayınız. Sayfayı yazdırmak için tıklayınız