LEVENT TUNCEL

Söke Belediye Başkanı

LEVENT TUNCEL

1960 yılında Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise yıllarında tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.
1977-1984 yılları arasında genç milli sporcu olmak ile birlikte 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik hayatına ilk adımımı 1986 yılında Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 yılında eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.
1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma hayatını sürdürdü. Uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 yılından bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel;  Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam ediyor.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diyerek SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.  

6 EYLÜL SÖKE'NİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 96. YILI KUTLU OLSUN


              6 EYLÜL SÖKE'NİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 96. YILI KUTLU OLSUN
Yazdır / Tarih: 2018-09-10

6 Eylül coşkusunu bu yıl yine on binlerce vatandaşımızla coşku içinde kutladık.Demet Erdem’in sunuculuğunu yaptığı konser de sahneyi ilk önce Esra Sezer aldı. Seslendirdiği şarkılarla Sökelileri coşturan Sezer sahneyi daha sonra Koray Avcı’ya bıraktı.

Söke Belediye Başkanımız Süleyman Toyran önderliğinde gerçekleştirdiğimiz 6 Eylül Söke'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümünü bizlere unutulmaz bir gece yaşatan Koray Avcı eşliğinde siz vatandaşlarımızla birlikte coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.